Romdom reality pre Váš šťastný domov...
Romdom reality Váš sprievodca v labyrinte nehnuteľností
Vyhľadávanie

V ponuke je 51 nehnuteľností.

Predaj, rodinný dom, Veľké rovné

Cena:
85 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Bytča
Obec: Veľké Rovné
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 130 m2
Plocha pozemku: 1017 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: JC13
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom v blízkosti centra obce Veľké Rovné. Dom je na slnečnom pozemku s prístupovou cestou.

Celková plocha pozemku je 1017 m2, z toho zastavaná plocha 130 m2, k domu prislúchajú dve samostatne stojace garáže. Dom je čiastočne zrekonštruovaný, je to polystyrénom zateplená drevenica. K domu patrí aj záhrada o výmere 404 m2, ktorá je kúsok nad pozemkom, pre prípadné pestovanie plodín, alebo ako možnosť výsadby ovocných stromov.

Do domu sa vchádza dlhšou chodbou, na konci ktorej sú vstupné dvere. Prízemie je tvorené z priestrannej obývačky spojenej s kuchyňou, chodby, kúpeľne s WC a sprchovým kútom, detskej izby, spálne. Napravo od vstupných dverí je miestnosť slúžiaca ako komora, v ďalšej je vstup drevenými schodami na povalu domu.

Vykurovanie aj ohrev vody je zabezpečený plynovým kotlom, vykuruje sa radiátormi. V kuchyni je aj starší sporák na tuhé palivo, ktorý sa dá prípadne prerobiť na krb.

V dome sú všetky IS - elektrina, voda, plyn, kanalizácia je riešená čističkou, ale je tu príprava aj na obecnú kanalizáciu a vodovod, stačí sa pripojiť.

Dom má šikmú sedlovú strechu, krytina je nedávno menená. Na dome sú komplet vymenené plastové oná.

Dom sa nachádza vo výbornej lokalite, oproti domu je autobusová zastávka, nachádza sa pri hlavnej ceste cca 2 min. autom od centra obce, obec je v blízkosti okresného mesta Bytča s dobrým dopravným napojením na smery Bytču, Žilinu a Čadcu. V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Cena domu je 85 000 eur. Pre kupujúcich zabezpečujeme aj finančný servis - vybavenie hypotéky.

Pre viac informácií alebo obhliadky kontaktujte makléra Romdom reality: Bc. Jana Cudráková - č.t. 0948737877, jana.cudrakova-ZVNC-romdom.sk

Maklér:

makler
Maklér:Bc. Jana Cudráková
Telefón:0948737877
E-mail:jana.cudrakova-ZVNC-romdom.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

Romdom, s.r.o. je mladá dynamicky sa rozvíjajúca realitná kancelária.
Našim cieľom je maximálne spokojný a pokiaľ možno nadšený zákazník. Zakladáme si na ľudskom prístupe, profesionálnom marketingu a prvotriednom klientskom servise.
O našich klientov sa staráme nad rámec obvyklej starostlivosti od prvého stretnutia až do úplného ukončenia obchodného prípadu..
Pristupujeme ku každému klientovi s individuálnou starostlivosťou, tak aby sme ochránili dokonale jeho majetok a aby naše služby prinášali skutočnú hodnotu.

Ing. Roman Kolovrátek
Zakladateľ a konateľ spoločnosti

Novinky a aktuality
Elektronické podpisovanie zmlúv Uvedomujeme si riziká spojené s aktuálnou pandémiou Covid19. Aby sme obmedzili osobný kontakt na...
Covid opatrenia Počas trvania pandémie Covid 19 sme zaviedli viacero opatrení na ochranu našich klientov. 1....