Romdom reality pre Váš šťastný domov...
Romdom reality Váš sprievodca v labyrinte nehnuteľností
Vyhľadávanie

V ponuke je 51 nehnuteľností.

PREDANĚ vysporiadaná záhradná chatka Višňové, okres Žilina

Cena:
35 900,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Žilina
Obec: Višňové
Ulica:
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 16 m2
Plocha pozemku: 382 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 4216876
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj záhradnú chatku s vysporiadaným pozemkom v obci Višňové pri Žiline. Chatka má svoje súpisné číslo a nachádza sa v záhradkárskej kolónii na začiatku obce. Prístup je autom po spevnenej ceste až ku chatke. Parkovať je možné na prístupovej ceste, alebo vybudovať parkovacie miesto na vlastnom pozemku.

Chatka je murovaná, celá podpivničená (základy boli budované ako izolačná vaňa). Chatka pozostáva z troch podlaží, pričom zastavaná plocha je 16m2..
Prvé podlažie na úrovni terénu pozostáva z miestnosti s kuchynkou, samostatného wc, komory na ovocie a malej miestnosti na náradie využiteľnej ako dielňa, prípadne po úprave ako kúpeľňa.
Pri pivnici sa nachádza aj odkladací priestor na záhradné náradie.
Druhé podlažie tvorí obytná časť chatky s terasou s krásnymi výhľadmi na Malú Fatru. V miestnosti sa nachádza piecka, ktorá rýchlo vykúri chatku počas chladnejších dní. Podlaha je izolovaná tvárnicami a poterom, na ktorom je uložené linoleum.
Tretie podlažie - podkrovie prístupné schodíkmi z obytnej časti je využiteľné aj ako priestor na spanie.

Chatka je napojená na elektrinu, sú v nej inštalované rozvody na vodu a wc ja napojené na menšiu žumpu. Zdroj vody aktuálne nie je do chatky privedený, podľa informácií od majiteľa sa na pozemku nachádza prameň, na ktorom je možné vyvŕtať studňu. V lokalite majú takto zriadené studne viacerí susedia.

Záhrada patriaca k chatke má výmeru 359m2. Na záhrade sa nachádzajú ovocné stromy rôznych druhov a záhradný krb (potrebuje opravu). Záhrada je slnečná s krásnymi výhľadmi do okolia. Okolie poskytuje príležitosti pre relax, grilovanie, zahrádkarčenie, prípadne výlety do prírody. V obci Višňové sa nachádza obchod, kostol, pošta. Športovcov poteší možnosť turistiky alebo cykloturistiky napríklad do neďalekej Višňovskej alebo Turskej doliny, v obci sa nachádza aj letné kúpalisko.

Pre viac informácií alebo obhliadky volajte makléra Romdom reality: Ing. Roman Kolovrátek, 0917 451653

Máte na predaj alebo plánujete predávať vlastnú nehnuteľnosť? Bezplatne Vám poradíme ako na to, prípadne pomôžeme s predajom.
Viete o niekom kto chce predávať? Odporučte nás a získajte odmenu.

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Roman Kolovrátek
Telefón:0917451653
E-mail:kolovratek-ZVNC-romdom.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

Romdom, s.r.o. je mladá dynamicky sa rozvíjajúca realitná kancelária.
Našim cieľom je maximálne spokojný a pokiaľ možno nadšený zákazník. Zakladáme si na ľudskom prístupe, profesionálnom marketingu a prvotriednom klientskom servise.
O našich klientov sa staráme nad rámec obvyklej starostlivosti od prvého stretnutia až do úplného ukončenia obchodného prípadu..
Pristupujeme ku každému klientovi s individuálnou starostlivosťou, tak aby sme ochránili dokonale jeho majetok a aby naše služby prinášali skutočnú hodnotu.

Ing. Roman Kolovrátek
Zakladateľ a konateľ spoločnosti

Novinky a aktuality
Elektronické podpisovanie zmlúv Uvedomujeme si riziká spojené s aktuálnou pandémiou Covid19. Aby sme obmedzili osobný kontakt na...
Covid opatrenia Počas trvania pandémie Covid 19 sme zaviedli viacero opatrení na ochranu našich klientov. 1....