Romdom reality pre Váš šťastný domov...
Romdom reality Váš sprievodca v labyrinte nehnuteľností
Vyhľadávanie

V ponuke je 51 nehnuteľností.

Predaj, štýlová komerčná budova Vrútky

Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Martin
Obec: Vrútky
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 350 m2
ID inzerátu: KZ17035
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Romdom reality ponúka na predaj exkluzívne komerčnú budovu vo Vrútkach pri Martine. Budova so zaujímavým historickým architektonickým riešením, v štýle pôvodných železničných stavieb, ponúka výborné využitie pre rôzne podnikateľské zámery - administratíva, sklad, reštauračné a gastro služby, a iné...
Budova sa nachádza v blízkosti hlavnej stanice Vrútky (hlavný železničný ťah Bratislava/Praha - Košice/Banská Bystrica ), autobusovej stanice Vrútky, zároveň sa nachádza v spádovej oblasti Žilina (20km) - Martin (7km). Vrútky a susedná časť Martin-Priekopa čítajú cca 17 tis obyvateľov, Martin a Žilina spolu 136 tis obyvateľov.
V blízkosti budovy sa nenachádzajú žiadne obytné budovy, čo umožňuje zriadiť prevádzku otvorenú aj v neskorších nočných hodinách, napríklad, kaviareň, pub, vináreň, piváreň, zábavný podnik a pod. Rozsiahle podkrovie umožňuje zväčšiť prevádzkové priestory prípadne vybudovať ubytovaciu časť..

Samotná budova je v pôvodnom stave, napojená na všetky siete (elektrika, voda, kanalizácia) čiastočne pripravená na rekonštrukciu (odstránené pôvodné podlahy, obnažené vnútorné steny vonkajších múrov, zrušené niektoré priečky, otvorený priestor do podkrovia.). Nutná je rekonštrukcia krytiny strechy pričom samotná konštrukcia strechy je zachovalá a použiteľná)
Zastavaná plocha budovy je 251m2, podlahová plocha prízemia cca 220m2, využiteľná plocha podkrovia cca 130m2.

V lokalite, kde sa budova nachádza, je veľký pohyb ľudí, a konajú sa tu aj rôzne akcie, napríklad deň detí, deň požiarnikov a podobne.

Pre viac informácií, príp. obhliadku kontaktujte makléra Romdom reality: Ing. Katarína Záňová, tel.0903800063, k.zanova-ZVNC-romdom.sk

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Katarína Záňová
Telefón:0903800063
E-mail:k.zanova-ZVNC-romdom.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

Romdom, s.r.o. je mladá dynamicky sa rozvíjajúca realitná kancelária.
Našim cieľom je maximálne spokojný a pokiaľ možno nadšený zákazník. Zakladáme si na ľudskom prístupe, profesionálnom marketingu a prvotriednom klientskom servise.
O našich klientov sa staráme nad rámec obvyklej starostlivosti od prvého stretnutia až do úplného ukončenia obchodného prípadu..
Pristupujeme ku každému klientovi s individuálnou starostlivosťou, tak aby sme ochránili dokonale jeho majetok a aby naše služby prinášali skutočnú hodnotu.

Ing. Roman Kolovrátek
Zakladateľ a konateľ spoločnosti

Novinky a aktuality
Elektronické podpisovanie zmlúv Uvedomujeme si riziká spojené s aktuálnou pandémiou Covid19. Aby sme obmedzili osobný kontakt na...
Covid opatrenia Počas trvania pandémie Covid 19 sme zaviedli viacero opatrení na ochranu našich klientov. 1....