Romdom reality pre Váš šťastný domov...
Romdom reality Váš sprievodca v labyrinte nehnuteľností
Vyhľadávanie

V ponuke je 52 nehnuteľností.

Predaj, dom s gastro prevádzkou a bytom Kysucké Nové Mesto

Cena:
198 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Kysucké Nové Mesto
Obec: Kysucké Nové Mesto
Ulica: Matice Slovenskej
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 108 m2
ID inzerátu: 4216861
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Romdom reality ponúka exkluzívne na predaj skvelú investičnú príležitosť pre podnikateľov v gastro odvetví. Jedná sa o zavedenú prevádzku a bytovým priestorom aj s vybudovanou klientelou v širšom centre Kysuckého Nového Mesta. Dom pozostáva z komerčno - prevádzkovej časti na prízemí a jednoizbového bytu na prvom poschodí. Prevádzka má výbornú polohu s ľahkou dostupnosťou a možnosťou parkovania. V súčasnosti sa využíva na prípravu obedov na rozvoz a výrobu parených knedlí a buchiet do maloobchodných predajní. Majiteľ sa rozhodol predať priestory z dôvodu iných podnikateľských aktivít, pričom kupujúci má možnosť prevziať kompletnú stávajúcu klientelu. Prevádzka prosperovala aj počas covidovej pandémie.

Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, bol zateplený, prebehla renovácia strechy, bolo vybudované nové kúrenie a elektrické vedenie, inštalovaná klimatizácia, položené nové dlažby. Dom je strážený vnútornými aj vonkajšími bezpečnostnými kamerami. Dom je napojený na centrálny rozvod tepla a teplej vody z bytového družstva. Mesačné náklady za celý dom (voda, elektrina, teplo) sa pohybujú vo výške 400 EUR pri jednosmennej prevádzke

Jednoizbový byt na prvom poschodí o výmere 30 m2 pozostáva z obytnej miestnosti, kuchynského kútu, kúpelne so sprchovým kútom a samostatného wc. Byt sa predáva zariadený aj so spotrebičmi: klimatizácia, rúra s varnou doskou, americká chladnička s mrazničkou, tv, práčka.

Komerčno prevádzková časť o výmere 108 m2 je tvorená kuchyňou, kompletne zariadenou na prípravu rôznych druhov jedál, skladom s mraziacimi a chladiacimi boxami, umývarkou a príručným skladom. V prevádzke je samostatný vchod s výdajovým okienkom. Prevádzka ma všetky potrebné povolenia pre gastro činnosť.

Kuchyňa je zariadená najmodernejšími spotrebičmi pre prípravu varených aj pečených jedál. Môžu sa tu pripravovať všetky druhy jedál včítane čerstvého pečiva, knedlí a parených buchiet.
Zoznam zariadení:
- ohrevný pult na 4ks GN1/1
- elektrický sporák
- robot Alba RE22 s príslušenstvom
- Varný kotol Alba 80l - 2ks
- dvojpec
- gastrostroj na krájanie zeleniny
- konvektomat Racional
- konvektomat Zanussi
- fritéza 2x 4l
- gastro panvica 80l
- nerezový stôl so šuflíkmi
- nerezový stôl s poličkami
- dvojdres nerezový
- nerezové odsávanie 4m
- nerezové odsávanie 1,5m
- drevený klát
- drevený klát s nerezom
- stroj na zváranie obedov
- komplet GN nádoby a plechy cca 40ks
- gastro chladnička nerez 600l
- gastro chladnička biela 600l
- mraziak 4ks
- chladnička 2 ks
- chladnička na vzorky
- americká chladnička
- regál 5m
- váha do 10 kg

Pre obhliadky alebo viac informácií kontaktujte realitného makléra Romdom reality: Ing. Roman Kolovrátek, tel: 0917 451653

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Roman Kolovrátek
Telefón:0917451653
E-mail:kolovratek-ZVNC-romdom.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

Romdom, s.r.o. je mladá dynamicky sa rozvíjajúca realitná kancelária.
Našim cieľom je maximálne spokojný a pokiaľ možno nadšený zákazník. Zakladáme si na ľudskom prístupe, profesionálnom marketingu a prvotriednom klientskom servise.
O našich klientov sa staráme nad rámec obvyklej starostlivosti od prvého stretnutia až do úplného ukončenia obchodného prípadu..
Pristupujeme ku každému klientovi s individuálnou starostlivosťou, tak aby sme ochránili dokonale jeho majetok a aby naše služby prinášali skutočnú hodnotu.

Ing. Roman Kolovrátek
Zakladateľ a konateľ spoločnosti

Novinky a aktuality
Elektronické podpisovanie zmlúv Uvedomujeme si riziká spojené s aktuálnou pandémiou Covid19. Aby sme obmedzili osobný kontakt na...
Covid opatrenia Počas trvania pandémie Covid 19 sme zaviedli viacero opatrení na ochranu našich klientov. 1....