Romdom reality pre Váš šťastný domov...
Romdom reality Váš sprievodca v labyrinte nehnuteľností
Vyhľadávanie

V ponuke je 51 nehnuteľností.

Predaj, rodinný dom Žilina, pri Vodnom Diele, zvýhodnená cena !

Cena:
199 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Žilina
Obec: Žilina
Ulica: Pltnícka
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 331 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: JC9
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj dobre situovaný rodinný dom v blízkosti relaxačnej zóny Vodného diela Žilina. Dom o podlahovej ploche cca 100m2 pozostáva z dvoch podlaží, podkrovia, prístavby a veľkej terasy a pivnice
Celková plocha pozemku je 331 m2, z toho zastavaná plocha 99 m2, terasa má rozmery 4,80 x 5,90 m. Dom je čiastočne zrekonštruovaný.

Prízemie je tvorené z priestrannej obývačky, chodby, kuchyne, kúpeľne, WC, komory, a pristavenej izby. Na prízemí je aj dielňa, využiteľná aj ako garáž.
Na poschodí sú dve izby a komora využiteľná na vybudovanie druhej kúpeľne. Z jednej izby na poschodí sa dá vojsť na terasu, ktorá má vyše 28 m2, je vhodná na oddych, prípadne dobudovanie obytného priestoru navyše. Podkrovie je možné využiť ako odkladový priestor, prípadne na dobudovanie menšej izby alebo pracovne
Dom je čiastočne podpivničený.

Vykurovanie aj ohrev vody je zabezpečený plynovým kotlom, vykuruje sa radiátormi. V jednej z izieb je aj sporák na tuhé palivo, funkčný komín ponúka možnosť výstavby krbu v izbách.

V dome sú všetky IS - elektrina 220/380, voda, plyn, kanalizácia.

Dom má šikmú sedlovú strechu, plechová krytina na streche bola menená pred 15-20 rokmi. Pôvodný dom bol postavený z pálených tehál v r. 1950, prístavba k domu bola postavená z kvádrov r. 1972. Plastové okná boli vymenené pred 10 rokmi.

Dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite, blízko Vodného diela vhodnej na cykloturistiku, športové aktivity, prechádzky so psíkmi, blízko. V blízkosti sa nachádzajú cyklotrasy, športoviská, reštaurácie, z domu je výborné dopravné prepojenie na všetky smery. Nachádza sa len 10 min. pešo od Hypermarketu Tesco, blízko je zastávka MHD.

V prípade vážneho záujmu je možná dohoda na cene. Pre kupujúcich zabezpečujeme aj finančný servis - vybavenie hypotéky.

Pre viac informácií alebo obhliadky kontaktujte makléra Romdom reality: Bc. Jana Cudráková - č.t. 0948737877, jana.cudrakova-ZVNC-romdom.sk

Maklér:

makler
Maklér:Bc. Jana Cudráková
Telefón:0948737877
E-mail:jana.cudrakova-ZVNC-romdom.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

Romdom, s.r.o. je mladá dynamicky sa rozvíjajúca realitná kancelária.
Našim cieľom je maximálne spokojný a pokiaľ možno nadšený zákazník. Zakladáme si na ľudskom prístupe, profesionálnom marketingu a prvotriednom klientskom servise.
O našich klientov sa staráme nad rámec obvyklej starostlivosti od prvého stretnutia až do úplného ukončenia obchodného prípadu..
Pristupujeme ku každému klientovi s individuálnou starostlivosťou, tak aby sme ochránili dokonale jeho majetok a aby naše služby prinášali skutočnú hodnotu.

Ing. Roman Kolovrátek
Zakladateľ a konateľ spoločnosti

Novinky a aktuality
Elektronické podpisovanie zmlúv Uvedomujeme si riziká spojené s aktuálnou pandémiou Covid19. Aby sme obmedzili osobný kontakt na...
Covid opatrenia Počas trvania pandémie Covid 19 sme zaviedli viacero opatrení na ochranu našich klientov. 1....