Romdom reality pre Váš šťastný domov...
Romdom reality Váš sprievodca v labyrinte nehnuteľností
Vyhľadávanie

V ponuke je 51 nehnuteľností.

Predaj, rodinný dom, vila Klubina, okres Čadca

Cena:
89 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Čadca
Obec: Klubina
Ulica: Klubina
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: vo výstavbe
Podlahová plocha: 400 m2
Plocha pozemku: 1323 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: JC3
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Exkluzívne v Romdom reality ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom, vilu, penzión v krásnom prostredí Kysúc na slnečnom pozemku.

Pozemok má výmeru 1323 m2, úžitková plocha 600 m2, z toho pivnica 200 m2. Pôvodne bol projektovaný ako výletná reštaurácia - penzión, ale je využiteľný aj ako nadštandardný rodinný dom. Dom je postavený z pálenej tehly. Dom je čiastočne podpivničený. Strecha - krov drevo + oceľ, pálená škridla.

Lokalita - Dom sa nachádza na rovinatom slnečnom pozemku, v lokalite Kysúc, v blízkosti sa nachádzajú vyhľadávané turistické lokality: Stará Bystrica (obec so slovenským orlojom - 10 min. autom), Skanzen Vychylovka - 20 min autom, Čadca -20 min. autom, pracovné príležitosti, Snow Paradise Veľká Rača - 20 min, Cyklotrasa Krasno n, Kysucou - vodná nádrž Nová Bystrica, spojnica na Oravu do Oravskej Lesnej.

Objekt je určený pre náročnejších klientov vhodný na bývanie, výstavbu rodinnej vily alebo ako investícia do reštaurácie, penziónu, rekreačného zariadenia.

Pre možnosti obhliadky kontaktujte maklérku pre Romdom reality: Bc. Jana Cudráková, č.t. 0948737877, email: jana.cudrakova-ZVNC-romdom.sk

Maklér:

makler
Maklér:Bc. Jana Cudráková
Telefón:0948737877
E-mail:jana.cudrakova-ZVNC-romdom.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

Romdom, s.r.o. je mladá dynamicky sa rozvíjajúca realitná kancelária.
Našim cieľom je maximálne spokojný a pokiaľ možno nadšený zákazník. Zakladáme si na ľudskom prístupe, profesionálnom marketingu a prvotriednom klientskom servise.
O našich klientov sa staráme nad rámec obvyklej starostlivosti od prvého stretnutia až do úplného ukončenia obchodného prípadu..
Pristupujeme ku každému klientovi s individuálnou starostlivosťou, tak aby sme ochránili dokonale jeho majetok a aby naše služby prinášali skutočnú hodnotu.

Ing. Roman Kolovrátek
Zakladateľ a konateľ spoločnosti

Novinky a aktuality
Elektronické podpisovanie zmlúv Uvedomujeme si riziká spojené s aktuálnou pandémiou Covid19. Aby sme obmedzili osobný kontakt na...
Covid opatrenia Počas trvania pandémie Covid 19 sme zaviedli viacero opatrení na ochranu našich klientov. 1....