Romdom reality pre Váš šťastný domov...
Romdom reality Váš sprievodca v labyrinte nehnuteľností
Vyhľadávanie

V ponuke je 12 nehnuteľností.

Predaj, novostavba rodinného domu Lietava, okres Žilina

Cena:
198 500,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Žilina
Obec: Lietava
Ulica: Nová Lietava
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: vo výstavbe
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 800 m2
Energ. certifikát: A
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 4216782
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj novostavbu nízko energetického rodinného domu - bungalovu na južnom svahu pod horou v novovybudovanej rezidenčnej časti Lietavy - Nová Lietava. V dome s obytnou plochou 90m2 sa nachádzajú tri spálne (izby), veľká obývacia miestnosť spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, kúpeľňa, vstupná predsieň s hosťovským wc a vnútorná chodba. V dome sú všetky vnútorné inštalácie – vodovod, kúrenie, kanalizácie (aj dažďová), elektroinštalácia, káble pre dátový prenos. Vykurovanie je elektrické podlahové, možnosť kombinovať vykurovanie krbovými kachľami, pre ktoré je v dome pripravený komín. Za príplatok je možné dodať podlahové kúrenie s kondenzačným plynovým kotlom. Dom sa predáva ako projekt s dodávkou na kľúč (cca 8 mesiacov) vrátane sanity, podláh a interiérových prvkov. Súčasťou dodávky sú aj dve parkovacie miesta a príjazdový chodník. Za príplatok je možné dodať terasu podľa výberu klienta. Dom je montovaný z panelov pripravených modernou technológiou s vynikajúcimi termoizolačnými vlastnosťami, čo zabezpečuje nízke náklady na prevádzku.
Dom je súčasťou novovybudovanej rezidenčnej štvrte Nová Lietava, ktorá sa nachádza v krásnom uzavretom prírodnom prostredí priamo pod horou, s novo postavenou príjazdovou cestou s pouličným osvetlením a pripojením na všetky inžinierske siete včítane internetu. K domu sú na výber pozemky o rôznej výmere od 780m2 až 1.464m2. V závislosti od výmery pozemku sa cena domu líši. Dom sa predáva ako projekt s dodávkou na kľúč do cca 8 mesiacov.
Pre viac informáciu kontaktujte makléra Romdom reality: Roman Kolovrátek 0917 451653.

Maklér:

makler
Maklér:Roman Kolovrátek
Telefón:0917451653
E-mail:kolovratek-ZVNC-romdom.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

Romdom, s.r.o. je mladá dynamicky sa rozvíjajúca realitná kancelária.
Našim cieľom je maximálne spokojný a pokiaľ možno nadšený zákazník. Zakladáme si na ľudskom prístupe, profesionálnom marketingu a prvotriednom klientskom servise.
O našich klientov sa staráme nad rámec obvyklej starostlivosti od prvého stretnutia až do úplného ukončenia obchodného prípadu..
Pristupujeme ku každému klientovi s individuálnou starostlivosťou, tak aby sme ochránili dokonale jeho majetok a aby naše služby prinášali skutočnú hodnotu.

Ing. Roman Kolovrátek
Zakladateľ a konateľ spoločnosti

Novinky a aktuality
Elektronické podpisovanie zmlúv Uvedomujeme si riziká spojené s aktuálnou pandémiou Covid19. Aby sme obmedzili osobný kontakt na...
Covid opatrenia Počas trvania pandémie Covid 19 sme zaviedli viacero opatrení na ochranu našich klientov. 1....