Romdom reality pre Váš šťastný domov...
Romdom reality Váš sprievodca v labyrinte nehnuteľností
Vyhľadávanie

V ponuke je 14 nehnuteľností.

Prenájom, dvojizbový byt s terasou Eurohome Bôrik

Cena:
600,00 €/mesiac
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Žilina
Obec: Žilina
Ulica: nezadaná
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
 
Podlahová plocha: 72 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 3
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 4208297
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom luxusný dvojizbový byt v rezidencii Eurohomestar na Tajovského ulici v Žiline (mestská časť Bôrik):

Byt o výmere 64 m2 s terasou o výmere cca 8m2 sa nachádza na 3/7 poschodí bytového komplexu. Pozostáva z 1 spálne, veľkého obývacieho priestoru prepojeného s kuchynským priestorom a s jedálenskou časťou. V byte sa nachádzajú 2 WC a 1 kúpeľňa. Súčasťou bytu je priestranná terasa na ktorú sa vchádza z obývačky.
Súčasťou bytu je vyhradené vonkajšie parkovacie miesto a priestranná pivnica.
V byte je vlastné kúrenie s termostatom, bezpečnostné dvere Adlo, bytový vrátnik, optický dátový kábel s pripojením na TV a internet.
Byt sa prenajíma spolu so zariadením a s elektrospotrebičmi (práčka, chladnička, TV).

Súčasťou bytového komplexu Eurohomestar je vstupná recepcia, fitness centrum, relax centrum (vrátane fínskej sauny), lobby bar s dennou tlačou, konferenčná miestnosť, detská herňa a vonkajšie ihrisko.
Rezidencia Eurohomestar sa nachádza v širšom centre mesta, v zelenej mestskej časti Bôrik a poskytuje svojou polohou kompletné zázemie. V blízkosti sa nachádzajú športoviská (krytá plaváreň, tenisové kurty, volejbalové kurty, squash centrum), bôrický park s detskými ihriskami, relax zóna lesopark, nákupné centrum Dubeň, základná škola, gymnázium, škôlka, nemocnica s poliklinikou.

Cena za prenájmu je 600 €/mesiac včítane energií. V cene sú zahrnuté aj pripojenie na TV/ internet a všetky služby, ktoré ponúka bytový komplex.

Maklér:

makler
Maklér:Roman Kolovrátek
Telefón:0917451653
E-mail:kolovratek-ZVNC-romdom.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

Romdom, s.r.o. je mladá dynamicky sa rozvíjajúca realitná kancelária.
Našim cieľom je maximálne spokojný a pokiaľ možno nadšený zákazník. Zakladáme si na ľudskom prístupe, profesionálnom marketingu a prvotriednom klientskom servise.
O našich klientov sa staráme nad rámec obvyklej starostlivosti od prvého stretnutia až do úplného ukončenia obchodného prípadu..
Pristupujeme ku každému klientovi s individuálnou starostlivosťou, tak aby sme ochránili dokonale jeho majetok a aby naše služby prinášali skutočnú hodnotu.

Ing. Roman Kolovrátek
Zakladateľ a konateľ spoločnosti

Novinky a aktuality
Elektronické podpisovanie zmlúv Uvedomujeme si riziká spojené s aktuálnou pandémiou Covid19. Aby sme obmedzili osobný kontakt na...
Covid opatrenia Počas trvania pandémie Covid 19 sme zaviedli viacero opatrení na ochranu našich klientov. 1....