Romdom reality pre Váš šťastný domov...
Romdom reality Váš sprievodca v labyrinte nehnuteľností
Vyhľadávanie

V ponuke je 14 nehnuteľností.

Predaj, štýlová záhradná chatka s pozemkom Žilina, Mojš. Lúčka

Cena:
39 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Žilina
Obec: Žilina
Ulica: nezadaná
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 30 m2
Plocha pozemku: 253 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 4209711
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj štýlovú, novo vybudovanú záhradnú chatku v Mojšovej Lúčke pri Žiline s vlastným vysporiadaným pozemkom.
Chatka o výmere cca 30 m2 poskytuje celoročne využiteľný priestor na rekreáciu a prípadné letné bývanie. Samotná chatka pozostáva z verandy s kumbálom, veľkej obytnej miestnosti s krbom, vstavanou skriňou a kuchynským kútom. Chatka je celá ideálne zateplená a obložená drevom. Krb dokáže vykúriť chatku behom pol hodiny aj v zimných mesiacoch a vďaka masívnemu obloženiu udrží dlho teplotu. Kuchynský kút je vybavený elektrickou platňou a dresom s tečúcou úžitkovou vodou.
V chatke sú plastové okná s vonkajšími žalúziami a vnútornými mrežami. Vchod do chatky je zabezpečený bezpečnostnými dverami a vonkajšími mrežami. Veranda je tiež vybavená žalúziami. Chatka je celá podpivničená. V pivnici je dostatok priestoru na uloženie náradia a ovocia. Pri chatke sa nachádza zberná nádrž na dažďovú vodu s čerpadlom. Chatka má novú elektrickú inštaláciu, s vlastným meračom el. energie.
Pri chatke sa nachádza krytý altánok s posedením a veľký záhradný gril, dokonalé pre milovníkov letných posedení a grilovačiek. Chatka je vybavená vonkajším wc (švédske ekologické wc)
Slnečný pozemok o výmere 253 m2 je rovinatý, perfektne udržiavaný a nasadenými ovocnými stromčekmi a kríkmi. (jablone, čerešne, hruška, slivka, černice, maliny, ríbezle, egreše) a množstvom kvetov.
Chatka ponúka perfektné miesto na relax len 10 min od mesta, pre rodiny s deťmi, seniorov a záhradkárov. Bonusom je aj dostupnosť mestskou hromadnou dopravou alebo bicyklom.
Viac informácií Vám podá realitný maklér Roman Kolovrátek na čísle 0917 451653.

Maklér:

makler
Maklér:Roman Kolovrátek
Telefón:0917451653
E-mail:kolovratek-ZVNC-romdom.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

Romdom, s.r.o. je mladá dynamicky sa rozvíjajúca realitná kancelária.
Našim cieľom je maximálne spokojný a pokiaľ možno nadšený zákazník. Zakladáme si na ľudskom prístupe, profesionálnom marketingu a prvotriednom klientskom servise.
O našich klientov sa staráme nad rámec obvyklej starostlivosti od prvého stretnutia až do úplného ukončenia obchodného prípadu..
Pristupujeme ku každému klientovi s individuálnou starostlivosťou, tak aby sme ochránili dokonale jeho majetok a aby naše služby prinášali skutočnú hodnotu.

Ing. Roman Kolovrátek
Zakladateľ a konateľ spoločnosti

Novinky a aktuality
Elektronické podpisovanie zmlúv Uvedomujeme si riziká spojené s aktuálnou pandémiou Covid19. Aby sme obmedzili osobný kontakt na...
Covid opatrenia Počas trvania pandémie Covid 19 sme zaviedli viacero opatrení na ochranu našich klientov. 1....