Vyhľadávanie

V ponuke je 51 nehnuteľností.

Uvedomujeme si riziká spojené s aktuálnou pandémiou Covid19. Aby sme obmedzili osobný kontakt na minimum okrem iných opatrení zavádzame možnosť uzatvárania zmlúv (tam kde nie je potrebné notárske overenie) prostredníctvom elektronického podpisu.
Ako to funguje?
Jednoducho Vám zašleme zmluvu cez email prostrednctvom certifikovanej spoločnosti a vy ju môžte podpísať v pohodlí svojej obývačky na tablete, mobile alebo počítači. Podpisuje sa perom, prstom alebo myšou. Nemusíte sa trápiť nad podobou svojho podpisu aj keď bude vyzerať inak ako Váš pravý podpis perom. Elektroický podpis obsahuje v sebe zakľúčované dôležité informácie , podľa ktorých je možné overiť pravosť podpisu. Po podpise zmluvy obdržíte emailom zmluvu vo formáte PDF, ktorá obsahuje podpisy všetkých zmluvných strán a je právne platná. Takto je možné podpísať sprostredkovateľské zmluvy s našou spoločnosťou, rezervgačné zmluvy  a iné okrem kúpnych zmlúv, kde sa vyžaduje notárske overenie podpisu.

V krátkosti o nás

Romdom, s.r.o. je mladá dynamicky sa rozvíjajúca realitná kancelária.
Našim cieľom je maximálne spokojný a pokiaľ možno nadšený zákazník. Zakladáme si na ľudskom prístupe, profesionálnom marketingu a prvotriednom klientskom servise.
O našich klientov sa staráme nad rámec obvyklej starostlivosti od prvého stretnutia až do úplného ukončenia obchodného prípadu..
Pristupujeme ku každému klientovi s individuálnou starostlivosťou, tak aby sme ochránili dokonale jeho majetok a aby naše služby prinášali skutočnú hodnotu.

Ing. Roman Kolovrátek
Zakladateľ a konateľ spoločnosti

Novinky a aktuality
Elektronické podpisovanie zmlúv Uvedomujeme si riziká spojené s aktuálnou pandémiou Covid19. Aby sme obmedzili osobný kontakt na...
Covid opatrenia Počas trvania pandémie Covid 19 sme zaviedli viacero opatrení na ochranu našich klientov. 1....